DİKKAT!  IELTS LIFE SKILLS A1 SINAVINA YÖNELİK EĞİTİM.
RESMİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVLARINDA ÖZEL HAZIRLADIĞIMIZ KİTAP İLE HAZIRLIK 
PASİFİK SINAV MERKEZİ TÜRKİYE’NİN İLK ve TEK KONSOLOSLUK VE BRITISH COUNCIL ONAYLI SINAV MERKEZİDİR.
BUGÜNE KADAR 7.000'DEN FAZLA KİŞİ İNGİLTERE AİLE BİRLEŞİMİ SINAVI İÇİN PASİFİK'İ TERCİH ETMİŞTİR.
ADRESLERİMİZ

    Ana Sayfa

    Hakkımızda

    Adreslerimiz

    English

 


 

 

Yorumlar ve Görüşler :
 


 

Pasifik Sınav Merkezi İle Sınava Hazırlanan ve Vize Başvurusu Yapan Adayların Facebook Yorumlarını Okuyun..

 

FACEBOOK VİZE VE SINAV YORUMLARI VE TAVSİYELER

 

 
Istanbul'da faaliyet gösteren Pacific English Test Centre kurumu araciligi ile esim ve oglum icin yerleşim vizesine muracaat ettik. Muracaatimiz rekor seviyesinde bir haftalik bir sure icinde olumlu sonuclandı ve vizemizi almis bulunuyoruz. 

Basta Tuba Hanım'a olmak üzere, esim, oglum ve sahsim adina emegi gecen tüm Pacific calisanlarına tesekkuru borc biliyoruz.

Saygilarimizla,

Sibel-Ahmet AKKAYA

    

 

Facebook Yorum Linki : https://tr-tr.facebook.com/pacificsinavmerkezi/reviews/
 
Sevgili Tuba Hanım'a vize başvuru sürecimizde verdiği desteklerden dolayı, ben ve eşim adına teşekkürü borç biliriz. Dürüst ve profesyonel hizmet anlayışının bu sürece yön veren yegane unsur olduğu fikrindeyim. Bu sebeple Pasifik eğitim merkezini ; gerek vize mevzuatına çok iyi hakim olmaları , gerek ücret politikalarının makul olması , gerek samimi ve güvenilir bir kurum olması sebebiyle kesinlikle tavsiye ederim
 
 
Fatma Polatçelik

   

 

Facebook Yorum Linki : https://tr-tr.facebook.com/pacificsinavmerkezi/reviews/
 
Mrb Tuğba gerek sınav süresinde gerek vize başvurusunda göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı Eşim ve kendi adıma size çok teşekkür ederim
 
 
Leyla Has

       

 

 

Hacer Barış Akbaba
Facebook Yorum Linki : https://tr-tr.facebook.com/pacificsinavmerkezi/reviews/
 
Gösterdiğiniz emek ve mükemmel özene çok teşekkür ederim pasifik sınav merkezi gercekten çok iyi ve uğurlu (kemal bey ve tuba hanıma ) sonsuz teşekkür' lerimi sunarım. Onların sayesinde cokk mutluyum
 
Hacer Barış Akbaba
 

   

     

 

Tolga Ergin
From: Tolga Ergin
Date: Wed, 23 Dec 2015 18:00:53
To: Tuba Cihan
Subject: Başvuru Hk.
 
Merhaba Tuba hanım,
Evet vize çok çabuk onaylandı, ben de şaşırdım 7 günde belli oldu. tüm dosyaları poşet içinde verince açmadan üzülmüştüm red verdiler herhalde diye, neyseki sonuç olumluymuş :)
Teşekkür etmek için aramıştım ocak 11 de gidiyorum, ayın 16 sına kadar ordan başvuru yapmam gerekiyor çünkü.
Süreçte yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim tekrardan :)
Tekrar görüşmek üzere
İyi çalışmalar
 
Tolga Ergin

   

 

 

 


Pacific English Test Centre'da sınava girdim ve kazandım. Yerleşim vizesi için başvurumuzu da kızım ve benim için Pacific danışmanlığında yaptık. Vizemi 23 iş günü içinde kızımla beraber aldık. Tuba Hanım ve Pacific ekibine yardımlarından dolayı sonsuz teşekkürler.

İlkay KAPAN

 


İngiltere aile birleşimi sınavı için kurumunuza başvurduk..ve 16 Mayıs tarihinde sınava girdim sonuç 7 günde açıklandı ve ben sınavı kazandım..Bu süreçte bana ve eşime her konuda yardımcı olan Tuba hanıma sonsuz teşekkürler..Güleryüzü ve ilgisiyle bize çok yardımcı oldu. ÇOK TEŞEKKÜRLER...

Merhabalar...Daha öncede sizlerle sevincimizi paylaşmıştık..İngiltere Vizesine başvurmak için eşim ve ben hiç tereddütsüz sevgili Tuba hanıma başvurduk..Ve evet bugün vizemizi aldık:-)tam tamına 45 günde:-) Tuba hanım'ın titiz ve itinayla hazırladığı evraklarımız sayesinde elbette.

tekrar tekrar teşekkürler...

Müge Şeker

 

 
Merhaba adım Zühre Batkitar, İngiltere aile birleşimi vize başvurusu öncesinde katılmam gereken ingilizce sınavı için Pasifik ingilizce sınav merkezi ile görüştüm. Verdikleri bilgiler doğrultusunda eşimle karar verdik ve sınava katıldım. Sınavdan başarılı olduğumu 10 gün içinde öğrendim ve sertifikam geldi. Vize başvurusu konusunda da Pasifik danışmanlarının desteğini aldık. Gösterdikleri büyük ilgi ve titiz çalışmaları sonrasında vizemiz 40 gün sonra sonuçlandı. Yardımlarından dolayı eşimle beraber Pasifik çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz...

Zühre Batkitar

 

 
Merhaba,
Adım Metin Yetkin. İngiltere Aile Birleşimi vizesine başvuru yapabilmek için Batman'daki bir İngilizce kursuna kayıt yaptırdım, daha sonra bu kurstan aldığım İngilizce sertifikası ile İngiltere konsolosluğuna vize başvurusu yaptım ancak İngilizce sertifikam geçerli olmadığından dolayı ret aldım. Sonra internette yapmış olduğum araştırmalarda Pacific İngilizce Test Merkezi buldum ve sınavları hakkında bilgi aldım. Sonra İstanbul ofislerinde sınava girdim ve konsolosluğun bana vermiş olduğu 28 gün süre içinde Pacific ten aldığım sınav sonuç belgesini konsolosluğa teslim ettim. Kısa sürede hem sınava girdim hemde sertifikamı teslim edebildim. Pacific sınav merkezi danışmanlarına yardımları için teşekkür ederim.

Metin Yetkin
 

 

Merhaba; adım Burcu Yamur. Bir süre önce İngiltere yerleşim vizesine başvurabilmek için eşim ve ben  İstanbul’da Pacific İngilizce sınav merkezinden Tuba hanım ile irtibata geçtik. Eşimin yanında İngiltere’de yaşayabilmek için vize konusunda bilgi aldık. Vize için 29 Kasım’da İngiltere Hükümeti’nin koymuş olduğu A1 düzeyinde bir İngilizce sınav zorunluluğu vardı. Bu sınava İstanbul’da girdim. Pacific sınav merkezi bu sınavı İngiltere’nin kabul ettiği koşullara uygun olarak yapıp sertifikamı verdiler ve yerleşim vizesi içinde yine kendilerinden yardım aldık. Vize için hazırlamamız gereken belgeler konusunda bize yardımcı olup, eksiksiz hazırlamamız konusunda da bize danışmanlık hizmeti verdiler. Bu belgelerimize sınav sertifikamızı da ekleyip 1 Mart 2011 tarihinde yerleşim vizesi başvurumuzu sorunsuz bir şekilde gerçekleştirdik. Vizemiz 12 Nisan 2011 tarihinde kabul edildi. Toplam 42 gün içinde onay aldık. Pacific sınav merkezi ve Tuba Hanım bize hem sınav hem de vize belgeleri hazırlığında eksiksiz yardım ettiler. Bu konuda güvenilir bir danışmanlık şirketi arayan tüm arkadaşlara samimiyetle tavsiye ediyoruz. Pacific sınav merkezi ve Tuba hanım’a sonsuz teşekkür ediyoruz.
 
Burcu Yamur

  


Merhaba, ismim Özgül Şir.
İngiltere aile birleşimi vizesine başvurabilmek için gerekli olan a1 sınavına, Pacific danışmanlığın ofisinde girdim ve başarılı oldum. Sertifikamı aldım ve pasifik danışmanları ile kızım ve benim vize başvurumuzu yaptık. Tüm yardımları için teşekkür ederim.

Özgül Şir

   

 
Merhaba, adım Aygün Ceyhan. Ben 29 Mart’ta Pacific sınav merkezinin ofisinde A1 aile birleşim sınavına girdim ve sertifikamı aldım.
Aynı sınava bir arkadaşım daha girdi o da sertifikasını aldı. Sınava girecek olan arkadaşlara başarılar dilerim.

Aygün Ceyhan
   
 
Ben Ferit Yıldırım, İngiltere aile birleşimi vizesine başvurmak için Pasifik Sınav Merkezi danışmanları ile görüştüm ve eşim ile beraber onlarla çalışmaya karar verdik. bizi tüm işlemler konusunda sırasıyla bilgilendirdiler. önce sınava katıldım, sonra evrakları hazırladık ve vizeye başvurduk. Vizem onaylandı ve şimdi eşimle beraber İngiltere'deyim. Tüm yardımlarınız için çok teşekkür ederiz..
Ann - Ferit Yildirim
    
 
Hi Tuba, 
 
I wanted to write an email to express my extreme thanks for all your assistance in helping Serhan come to me in the UK.
 
To found ourselves in the peculiar situation- he a Turkish man meeting a woman from New Zealand, and I from New Zealand meeting my life's love on a cruise ship in the middle of an ocean....... it is honestly a scenario that neither of us would have dreamed.
 
Before meeting Serhan I was determined to lead a single life travelling the world, however life has a funny way of directing you toward your destiny and I found not just adventure on the cruise ships but a man who I love with all my heart.
 
In assisting him to come to the UK you have allowed us a future together, one which will hopefully be filled with laughter, love and children.  You have done so much more than help us sort some paperwork, you have given us the amazing gift of each other.
 
I thank you from the bottom of my heart, I wish you a wonderfully happy life filled with love and laughter.
 
 
Kindest regards
Verity
  
 
Merhaba, adım Iroda Nazarova, ben Özbekistan vatandaşıyım.
Eşim hem Türk hem de İngiltere Vatandaşı. Biz evliliğimizi Türkiye’de gerçekleştirdikten sonra, vize başvurumuz konusunda araştırma yapmaya başladık. Araştırma yaparken Pasifik Sınav Merkezinde Tuba Hanım ile tanıştık. Bize hem katılmak zorunda olduğum İngilizce sınavı hem de vize işlemleri hakkında bilgi verdi. Eşimle konuştuk ve Pasifik ile çalışmaya karar verdik.
Sınavdan önce İngilizce bilgim az olduğu için önce İngilizce eğitimi almamı sağladılar, sonra Pasifik’in kendi ofisinde sınava katıldım. Sınav sonucum geldiği zaman, eşimle beraber evraklarımızı hazırlayıp Tuba Hanım’a bıraktık. Tüm evraklarımız ve başvuru formumla beraber 4 Mayıs 2012 Cuma günü başvurumu yaptım. Başvurum 19 Temmuz 2012 Perşembe günü sonuçlandı ve vizemi aldım.
Neredeyse 1 yıldır Tuba Hanım ile konuşuyoruz ve onun yönlendirmeleri ile İngilizce dersi aldım, sınava katıldım, vize başvurumu yaptım ve vizemi aldım.. Pasifik’in titiz çalışmaları ve doğru yönlendirmeleri ile bu hafta İngiltere’ye eşimin yanına gidiyorum.. İngiltere Aile Birleşimi yapacak kişilere tek tavsiyem Pasifik Sınav Merkezi ile görüşmeniz, onlar sizi en iyi şekilde yönlendirecektir
Iroda NAZAROVA
  
Eşim İngiliz vatandaşı ve evlendikten sonra vize başvurusu yapmak için Konsolosluğa başvurduk. Aile birleşimi sınavına katılmak zorunda olduğumu öğrendiğimizde, Pasifik Sınav Merkezini bulduk. Pasifik ile görüştüğümüzde, bize sınavı tüm ayrıntıları ile anlattılar ve en yakın tarihteki sınava katıldım. Sertifikam 4 hafta sonra bana geldi. Pasifik çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. Daha sonra aile birleşimi vizesi için yine Pasifik çalışanlarından Tuba hanım ile görüştüm. Vize ve evraklar hakkında beni ve eşimi bilgilendirdi. Evraklarımızı kendisine teslim ettik ve Nisan ayında başvurumuzu yaptık. Başvurum Temmuz ayında sonuçlandı ve vizemi aldım. Baştan sona her konuda yardımcı olan, benim ve eşimin tüm sorularını yanıtlayan Pasifik çalışanlarına teşekkür ederiz. Bugün sizin yardımlarınız ile bir aradayız..
Deena - Irfan Akkus
  
Eşimin aile birleşimi ingilizce sınavına katılması gerekiyordu ama ülkesinde aile birleşimi sınavını uygulayan bir merkez olmadığı için sınava Türkiye'de katılmasına karar verdik çünkü eşim Azerbaycan Vatandaşıdır. Sınav için Pasifik ile görüşmeye başladım. Tuba Hanım ile karşılıklı göndermiş olduğumuz mailler sonucunda eşim Mayıs ayında Pasifik'te sınava katıldı. Eşimin sınav sonucu 4 hafta sonra açıklandı ve sertifikası ev adresine geldi. 
Başvuru sürecimizde bize yardımcı olan, Pasifik ekibine teşekkürü borç biliriz..
Nigar - Servet Akarsu
 
From: buse gunes
Sent: Monday, August 06, 2012 1:12 PM
To: Tuba Cihan / Pasifik Eğitim
Subject: RE: Vize Başvuru Sonucu
 
Tuba Hanim cooook mutlu ettiniz beni, En sonunda kurtuldunuz benden :D persembe gunu esim istanbula gelecek sabah ve aksam ucagi ile stansted ucacakdir.... persembe gunu offisden belgeleri oylene dogru alacakdir..... cok tesekkur ederim size ve mutlaka istanbula gelince sizi gormeye gelecem cunku bu gune kadar benimle sabirli olan sanirim tek kisi sizsiniz bu kadar soylenmeme ragmen sakin kaldiniz..... cok sagolun cidden...
 

From: ingiltere@pasifikegitim.com
Subject: Vize Başvuru Sonucu
Date: Mon, 6 Aug 2012 12:27:45 +0300
Buse Hanım,
 
Umut Bey’in pasaportu şimdi geldi. Vizesi basılmış :) ekte bir örneğini gönderiyorum..
 
Belgelerinizi ve pasaportu ofiste sizin için saklamamı mı istersiniz? Yoksa istediğiniz bir adrese göndermemi mi istersiniz?
 
Yanıtınızı bekliyorum :)
 
Tuba Cihan
Office Manager
 
  
 
From: debbie mahon
Sent: Wednesday, September 12, 2012 8:45 AM
To: Tuba Cihan / Pasifik Eğitim
Subject: Re: Notice for Emrah's Visa
 
Tuba I can not explain to you how happy we both are, 
Thank you so much for your help and support! 
If you have a company web page I would be more than happy to recommend your service to my friends and pass excellent comments on about you! 
Thank you so much Tuba
Xxx

Sent from my iPhone

On 11 Sep 2012, at 15:49, "Tuba Cihan / Pasifik Eğitim" <ingiltere@pasifikegitim.com> wrote:
Hi Debbie,
 
Yes, Emrah called me and mentioned about the result! That’s a great news.  
I'm really happy for both of you too.
Tuba Cihan
Office Manager
Hello Tuba,

thank you so so much for the news! I couldn't believe my eyes tonight when I read your email! I talked to my partner tonight and we are extremely happy for the visa!
Thank you again so much for your help, it has been very precious and important. Let me also thank you for the moral support, we didn't forget to mention that you always told us not to worry and be optimistic!

Again many thanks,

Lorenzo
----Messaggio originale----
Da: ingiltere@pasifikegitim.com
Data: 19-ott-2012 12.12
Ogg: Visa Decision
Hi Lorenzo,
Hope you are well.
I have got a great news for you. I received the passport a few minutes ago and the visa has been issued. Please find copy of the visa attached. 
 
Best Regards,
Tuba Cihan

From: Natz Kaya
Sent: Saturday, December 01, 2012 10:10 AM
To: ingiltere@pasifikegitim.com
Subject: RE: Natalie Kaya
 
Hi Tuba!
 
Yunus called me to say he got his visa! we are so happy! :-)
 
Thank you so much again for everything... all of your time and help!
 
Take care and speak soon...
 
Natalie
      
----Original Message-----
From: Deniz Aydinoglu [mailto]
Sent: Tuesday, April 16, 2013 12:55 AM
To: Pasifik Yurtdışı Eğitim
Subject: Tesekkurler

Mrb Tuba hanim

Size tesekkur etmek icin bu maili yolluyorum. Butun yardimlariniz,
zamaniniz ve emeginiz icin size cok tesekkur ederim. Gunun her saati
arayip sorularimi cevapladiginiz icin size cok tesekkur ederim.

Size iyi haberi vermek dilegiyle

Iyi gunler

Deniz

                        
  
From: cem canpolat
Sent: Tuesday, May 07, 2013 1:50 PM
Subject: RE: UK Turkish Worker Visa
      

Tuba hanım merhaba,

Umarım iyisinizdir. Bildiginiz gibi Sibel vizesini aldı. cok da cabuk geldi. Mail attip tesekkur etmek istedim. iyi calismalar diliyorum sizlere. Bu sekilde basvuracak birkac arkadasim daha var size yonlendiricem tuba hanim. Yardımlarınız icin tekrar tesekkur ederim. 

cem

      
                                    
                                           

From: umit karaca
Sent: Friday, May 31, 2013 11:14 AM
To: pasifik
Subject: Songül     

Merhaba Tuba Hanim teşekkürler kağıtlar teslim edilmiş ve bütün çalısmanız yardımlarınız için teşekkürler eşim Songül vize aldıktan sonra ben göndereceğim eşim aracılığı ile herhangi bir tereddütünüz olmasın ve herhangi bir aksilik çıkarsa veya eksik bir belge varsa sizin aracılığınızla tamamlar ve umarım kısa zamanda vizeyi alır aşkım eşim Songül ve 25 Ağustos'ta düğünümüze bekleriz sizleride, köyün adresini vermiş Songül umarım kağıtları ve pasaportu kargoyla gecikmeden ulaştırırlar neyse kolay gelsin iyi hafta sonları

Ümit Karaca

  

 

 

From: stacy mcewan
Sent: Wednesday, June 26, 2013 2:30 PM
To: Pasifik
Subject: Re:

Hi Tuba
just to say we got the visa we are very excited to start our llife together in the uk. Recep is going to finish working the season to collect as much money as he can. thank you for all your help
kind regards
Stacy Ozaydin

     

               

Tuba hanım 20 mayıs 2013 tarihinde yaptığımız aile birleşim başvurumuz, sayenizde 1 Ağustos itibariyle sonuçlanmıştır.3 senelik oturum vizemi almış bulunmaktayım.eşim Hazel ve ben o kadar mutluyuz ki size ne kadar teşekkür etsek azdır.Sayenizde 5 Eylül'de eşimin yanında olacağım.yardımlarınız için tekrar teşekkür ederiz. görüşmek üzere:)
Tolga Sakık

                  

                     


From: Hasan Tavsankoru
Reply-To: Hasan Tavsankoru
Date: Mon, 25 Nov 2013 00:24:06 -0800 (PST)
To: Tuba Cihan
Subject: vize ok.

             
Günaydın
Biraz önce ankara antlaşması için vize görüşmesinden çıktım ve vizemin onaylandığını söylediler.
vize sürecimde yardımcı olduğununuz için çok teşekkür ediyorum.
iyi çalışmalar

                     
Hasan Tavsankoru

     

 


Hi Tuba
Thank you for your email. My husband was successful and has been granted a visa, he will be joining me very soon.
I would like to take the opportunity on behalf of my husband and myself to say a big thank you for all your support from February 2014 -May 2014 and ensuring that my husband secures a visa. We would like to wish you all the best!

      

Kind Regards      
Anjuman and Atilla

 

      


From: Loujain Qalaaoui
Date: Wed, 12 Nov 2014 15:56:28 +0200
To: Tuba Cihan
Subject: Mrs Tuba !

Hiiii
I wanna thank you for everything because you helped us with every supported document for our papers.
I got the visa now i GOT IT !!!!

 

Really thanks dear
Take care of yourself. Inshallah will visit you soon if you dont mind xx


Loujain

    

                                          

 


From: Laura Altinok
Date: Wed, 7 Jan 2015 13:50:14 +0000
To: Tuba Cihan
Subject: Successful Visa Application!!

Dear Tuba
 
Just to say thank you very much for the time and the effort you put into Batur's visa application.  He arrived in the UK on Christmas day and made the holidays so much more special for me and my family. 
 
The service you provided was excellent and ensured the process was smooth and quick, well worth the money. 
I would be happy to recommend you to anyone who is looking for a reputable visa consultant agency. 

kind regards and many thanks
 
Laura

 


Tuba Hanım merhabalar, az önce aldım vizemi :)) tüm yardımlarınız, desteğiniz için binlerce kez teşekkür ederim. :))

İlkay Tyler

 


Tuba Hanım merhaba, vizem çıkmış, çok teşekkür ederim. Sabırla ve kibarca her zaman beni cevapladığınız için. Umarım sizin için herşey yolundadır..

Nilay Kemal

 


Tuba Hanım, salı iki buçukta vizem çıktı Çarşamba ikibuçukta Londradaydım  Çok teşekkürler ilginiz ve yardımlarınız için. Ozan ve Merve’nin salami var, tekrar görüşmek üzere, sevgiler..

Mevlüde Vatansever

 


Tuba Hanım, çok şükür eşim vizesini almış sorunsuz, herşey içim çok teşekkür ederiz. İyi çalışmalar..

Adnan

 


Tuba Hanım, ben vizeyi aldım, herşey için çok teşekkürler, 2018’e kadar geçerli olduğu yazıyor vizenin üstünde.. Kuzenim alacaktı ama içim rahat etmedi, kendim geldim. Tekrar çok teşekkürler, yardımınız ve desteğiniz için

Hoşçakalın..

Ayşegül Ergüz

  


Tuba Hanım, çıkmış vizem, herşey için çok teşekkür ediyorum size :)) Allah yolunuzu ve bahtinizi açık etsin, başka yapmam gereken birşey var mı?

Senem Demirci

 


Merhaba Tuba Hanım, Nasılsınız? Biz eşimle beraber 1 hafta önce İngiltere’ye giriş yaptık. Sayenizde çok teşekkür ederiz. Bu haftada eşimin residence kartını alacağız, herşey için tekrar teşekkür ederiz.

Cemile & Hüseyin

 


Merhaba Tuba Hanım, herşey için teşekkürler, geçen hafta içinde vizemizi aldık  iyi akşamlar

Burcu Çetin Acar

  


Tuba Hanı merhaba, nasılsınız? Vizemiz çıktı, emekleriniz uğraşınız için çok ama çooook teşekkür ederiz. Yolunuz oralara düşerse bekleriz.

Hoşçakalın..

Didem Başer Yıldırım

   

 

     


Size çok teşekkür ediyorum çok yardımcı oldunuz. Sıfır sorun, iyiki sizi buldumm ya çok şanslıyım

   

Eylem Tursun

          

  

  

 

From: DAVID DAVIS
Date: Sat, 27 Aug 2016 08:53:36 +0100
To: Tuba Cihan
Subject: VOLKAN

      
Good morning Tuba
As you know Volkan has got his Visa and I just wanted to thank you for your
very professional and highly recommend service you have given us in this matter.

I wish all the very best for the future.
 
David Davis 

 

 

    

Hello Tuba
I want to say thank you so much for that you did for us. You were very professional and i rate you high :) We got the visa. We wouldn't have been able to do it without you.

Harlan

 

     

 

 

 
  Ruhsatlarımız
Yasal Uyarı: Her hakkı Pasifik İngilizce Sınav Merkezine aittir. Copyright © 2015
iletişim
Kadıköy Taksim
 Adana Antalya
Cep: 0533 344 29 63
Tel: 0850 241 12 12
Tel: 0216 550 31 54
Tel: 0850 241 12 12
Ankara İzmir Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12
Bursa G.Antep   Tel: 0850 241 12 12 Tel: 0850 241 12 12